Jūrmalas Aspazijas pamatskola fotomirkļos.
03.11.2022

JAP Popiela

3.novembrī mūsu Jūrmalas Aspazijas pamatskola notika Popiela. Mums tā ir jauna pieredze. Mēs vēl esam jauna skola un meklējam savas tradīcijas, kuras saukt par savām. Popiela varētu būt viena no tām. Lieli uztraukumi, milzīgs skatītāju atbalsts un daudz pozitīvu emociju.
Liels paldies skolas pašpārvaldei un Zanda Pakere par šo fantastisko iespēju.
Paldies bērniem par drosmi un vecākiem par sagatavošanu un atbalstu.
Paldies superīgiem līdzjutējiem.
Šī bija jauka kopābūšana.

9 bildes

01.11.2022

Swedbank Latvia - Naudas dienas

31.oktobrī Jūrmalas Aspazijas pamatskola visas 2.-4.klases piedalījās Swedbank Latvia rīkotājās Naudas dienās. Pus dienu bērnu vērīgi sekoja līdzi, kas ir budžets, ienākumi, izdevumi. Paralēli mācību stundām, paši plānoja savu ekskursiju un veidoja bužetu. Labprāt izkustējās aktīvajās pauzītēs un līksmoja pie Bermudu divstūra.
Arī tā var mācīties!
Paldies par pieredzi!
Paldies audzinātājām par atsaucību, bildītēm un spēju to visu īstenot savās klasēs!:)

5 bildes

01.11.2022

Izglītība kā provokācija

31.oktobrī mūsu Jūrmalas Aspazijas pamatskola piedalījās Jūrmalas valstspilsētas administrācijas Izglītības pārvaldes rīkotajā izglītības konferencē "Izglītība kā provokācija". Mūsu skolu pārstāvēja sākumskolas metodiķe Liene Jankovska, daloties ar savu pieredzes stāstu, kā stundās izmantot interaktīvu staciju metodi. Skolas dr.vietniece Izglītības jomā Irina Mičiūniene dalījās ar savu pieredzi Robotu pielietošanā mācību stundās.
Esot dalībnieku rindās, bija arī iespēja satikties ar nozares kolēģiem un apmainīties ar idejām. Lieliski, ka ir tāda iespēja!

2 bildes

26.10.2022

Skolotāji izglītojas Bauskā

Mūsu Jūrmalas Aspazijas pamatskola skolotāji atpūšas, bet vienlaikus iegūst jaunu pieredzi. Kas to zina,varbūt kādai klasei ekskursija vedīs tieši uz Bauskas pils muzejs vai dabaszinībās varēs rādīt paša uzņemtu bildi,kur Mūsa satiekas ar Mēmeli. Varbūt Jelgavas Karameļu Darbnīca būs iedvesmas stāsts par uzņēmēju garu un apņēmību. Varbūt kādā klasē augs Šitaki sēnes?

10 bildes

06.10.2022

GUDRS, vēl gudrāks

Nu jau 3.gadu rudens iesākas LTV studijā ar gudriniekiem.
Kā šogad gāja Jānim 7.klašu spēlē, redzēsiet 11.11.22.
Bet šo piektdien, 7.10.22. skatāmies un turam īkšķus par Anniju, jo sezonu iesāk 6.klases.

7 bildes

30.09.2022

MIĶEĻDIENAS TIRGUS 2022

Lieliska diena! Apņēmīgi pārdevēji, ieinteresēti pircēji, neparastas un jau iecienītas preces. Bonusā saulaina diena. Tik sirdssilta skolas kopābūšana!
Paldies par prieku un labiem pirkumiem!

19 bildes

16.09.2022

DZEJAS DIENAS SĀKUMSKOLĀ

Kas par varenu piedzīvojumu!
Skolā valdīja dzejas burvība un spiedās ārā pa visām vīlēm.
Pie 1.-2.klasēm ciemos fantastiskais ISTABAS TEĀTRIS ar izrādi "Tētis". Bērni smējās,dzīvoja un elpoja līdzi. Daži audzinātājām teica:" Mans tētis tāds nav",jo diez gan tiešs tas K.Vērdiņš savā dzejā par tētiem. Jā,jā, mazie sekoja un klausījās līdzi.
Pie 3.-4. klasēm ciemojās Iluzionists Robijs Trankalis , kurš daudziem lika nodomāt:"Kā?" Patika. Patika.
Bērni bija iemācījušies brīnišķīgus dzejolīšus par dzīvniekiem.Tos klausījāmies Klašu konkursos,kā arī Sākumskolas Dzejas pēcpusdienā. Pie bērniem ciemojās Lapsiņa, ar kuru kopā tika dziedāts un dzejots un smiets. Mums uzstājās jaunākie Aspazijas skolas skatuves mākslinieki. Un kas to zina,ko nākotne nesīs?
Mākslā tapa dzejoļu ilustrācijas, bet muzikā visi gatavojās Dzejas pēcpusdienai ar kopīgu dziedājumu.
Paldies visiem par tik brīnišķīgi piepildītu nedēļu!

13 bildes

01.09.2022

1. septembris

Esam gatavi mesties iekšā jaunajā sezonā!
Visiem izturību un prieku skolas gaitas iesākot!
Paldies visiem par kopābūšanu 1.septembrī!

21 bildes